Ze względów bezpieczeństwa w środę (24 czerwca 2026 r.) główne wejście do ratusza będzie niedostępne dla mieszkańców i pracowników. Wykonawca rozstawi rusztowania, aby zrealizować zaplanowane roboty.
Osoby załatwiające sprawy w urzędzie powinny korzystać z wejścia bocznego od ul. Ratuszowej. Pozostała organizacja pracy urzędu się nie zmieni.

Napisz komentarz
Komentarze