OLSZTYŃSKI FESTIWAL TEATRÓW ULICZNYCH

start 22.08.2019 17:00
koniec 23.08.2019 22:00

Lokalizacja: Olsztyn

Czwartek, 22 sierpnia

17.00 – Scena Staromiejska, OFTU: Teatr Fuzja, spektakl familijny „Ciocia Jadzia” – to ciocia, o jakiej marzy każde dziecko, a przynajmniej niezależne i zadziorne dziewczynki, którym ciągle ktoś dorosły mówi, co mają robić.

19.00 – Stare Miasto, OFTU: Teatr Kto, spektakl w Drodze „Drom – Ścieżkami Romów” –
Romowie, Cyganie, Kalderasze, Lowarzy, Polska Roma, Bergitka Roma… czy wiecie kim są, skąd się wzięli, jakie są ich tradycje, jak żyli kiedyś i jak żyją teraz? Spektakl to poetycko-filozoficzna opowieść o wędrówce i o historii Romów. 

21.00 – Plac Solidarności, OFTU:Teatr Akt, spektakl „Poza Czasem” –To metafora podróży w czasie i przestrzeni, która prowadzi w głąb własnej wyobraźni. To moment, w którym możemy się zatrzymać i dostrzec drugiego człowieka obok nas

Piątek, 23 sierpnia

18.00 – Targ Rybny, OFTU: Krakowski Teatr Uliczny Scena Kalejdoskop, spektakl dla dzieci „Eunika w Krainie Cyrku” – niezwykłe widowisko teatralne, oparte na motywach powieści Lewisa Carrolla Alicja w krainie czarów. Artyści przenieśli akcję powieści do świata cyrku.
20.00 – Kościół Ewangelicko-Augsburski /Stare Miasto/, Koncert grupy Księżyc – formacji, która uświetni Olsztyński Festiwal Teatrów Ulicznych!

 

18.00 – Amfiteat, koncert charytatywny „Gramy dla Marka”, zagrają: Brylanty i Bażanty, Harlem, Big Day i Enej ponadto odbędą się licytacje na walkę z rakiem.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.