JAVVA GRA WE FLORA VINTAGE / CYKL: TO JEST MÓJ DOMEK

start 22.09.2019 20:00

MOK

koniec 22.09.2019 22:00

Lokalizacja: Olsztyn, FLORA VINTAGE ul. Dąbrowszczaków 24/1

"Pisklę się wykluło duże i żarłoczne
rosło w oczach wszędzie jęło się panoszyć
poza próg wypełzło w krąg wzbudzając popłoch"


Ten fragment wiersza jednego z olsztyńskich autorów na temat Galerii DOBRO zachęcił nas do wypełznięcia.
Nowy cykl w Galeria DOBRO rozpoczynamy od koncertu egzotycznej Javvy w najfajniejszym second handzie w regionie!
Cykl o nazwie "To jest mój domek" dotyczyć będzie intymności, ciepełka, bezpieczeństwa. Tylko czy ktoś wie gdzie znajdują się granice naszego domku?
Korzystając z uprzejmości FLORA VINTAGEMOK Olsztyn zaprasza na koncert. Będą lampki, rośliny, afropunk i sporo fajnych ubrań z odzysku (również na muzykach). :)

JAVVA to zespół taneczny zrodzony z bitu, gitar i namiętnych mikropsychoz. Muzycy, znani z takich formacji, jak: Hokei, Xenony, Alameda 2, 3, 4 i 5, T'ien Lai, Helatone, Duży Jack, Tropy, Contemporary Noise Quintet czy Something Like Elvis, postanowili zagrać muzykę inspirowaną avant rockiem, post punkiem i rock in opposition, zapatrzoną w stronę afrykańskich miast, wsi i złomowisk. Eksplorując niezbadane rejony wysuszonej rdzą, tanecznej psychodelii, muzycy kwartetu postanowili zderzyć ze sobą ekspresję z precyzją, energię i spontaniczność z doświadczeniem oraz hałas z wykwintnymi melodiami. Efektem jest coś uplasowanego pomiędzy afro-punkiem a noise-szwindlem. Muzyka do pracy z metalem. Javva w składzie: Bartek Kapsa - perkusja, Łukasz Twix Jędrzejczak - śpiew i pomruki, efekty, organy, Mikołaj Zieliński - bas, chórki, Piotrek Bukowski - gitara.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.