Teatr Kloszart: Musical improwizowany

start 03.07.2020 20:00

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie

koniec 03.07.2020 21:01

Lokalizacja: Olsztyn, Scena Staromiejska

MOK Olsztyn zaprasza na plenerowe przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru Kloszart! „Musical improwizowany" pojawi się na Scenie Staromiejskiej w piątek 3 lipca o godz. 20:00.

Teatr Kloszart, działający obecnie przy Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, stara się aktywizować studentów i rozwijać kulturalnie miasto. Stanowi młodą przestrzeń dla olsztyńskich twórców kultury, którzy nie boją się wyjść spod klosza.

„Musical improwizowany” w wykonaniu Kloszartu jest bez scenariusza i bez przygotowanych wcześniej nut. Wszystko jest improwizowane na podstawie sugestii podanych przez publiczność. Rozsiądź się więc wygodnie i popatrz jak powstaje spektakl na Twoich oczach!

Wystąpią: Tomasz Celler, Dominik Gabara, Rafał Głażewski, Ewelina Jasińska, Mateusz Mirczyński, Karolina Obrębska.
Akompaniuje: Andrzej Śleszyński

Teatr Kloszart: „Musical improwizowany”
Scena Staromiejska
3 lipca (piątek), godz. 20:00
Wstęp wolny

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.