Kabaret Młodych Panów w Amfiteatrze

start 10.07.2020 20:00

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie

koniec 10.07.2020 21:01

Lokalizacja: Olsztyn, Amfiteatr im. Czesława Niemena

MOK Olsztyn zaprasza na występ Kabaretu Młodych Panów! 10 lipca Panowie pojawią się w olsztyńskim Amfiteatrze z nowym programem pt. „To jest chore!”.

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień. "To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza.
Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.
Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Kabaret Młodych Panów zgrabnie łączy obiektywizm z umiarkowanym realizmem, nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazuje świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólnia.

Świetny program i fantastyczna zabawa gwarantowane!

Kabaret Młodych Panów
👉10 lipca (piątek) / godz. 20:00
Amfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie
👉 Bilety: 60 zł na bilety.mok.olsztyn.pl oraz w stacjonarnych punktach MOK Olsztyn

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.