Ogród Rodziewiczówny

start 02.07.2020 18:00

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie

koniec 02.07.2020 19:01

Lokalizacja: Olsztyn, ul. Rodziewiczówny (przy Spichlerzu)

Ogród Rodziewiczówny to organiczny azyl w samym centrum Olsztyna. Przy aktywnym udziale mieszkańców, MOK Olsztyn tworzy niepowtarzalny ogród społeczny. Wyjątkową przestrzeń artystyczno-ekologiczną i zielone oparcie dla oczu pokrytych wielkomiejskim kurzem.

Na tyłach Spichlerza, przy ulicy Rodziewiczówny, powołujemy do życia kulturalno-rozrywkowe miejsce w odcieniach natury. Do wspólnego zazieleniania rzeczywistości zapraszamy wszystkich spragnionych twórczego spędzania czasu i budowania realnej wspólnoty!

Przez cały lipiec i sierpień funkcjonujemy w rytmie cotygodniowych spotkań ogrodowych.
- We wtorki i środy spotykamy się na kreatywnych, zielonych warsztatach.
- W czwartki zapraszamy na działania animacyjne, nie tylko dla dzieciaków.
- W piątki oczywiście mamy dla was inicjatywy artystyczne.
- W soboty i niedziele zachęcamy do wspólnego doglądania Ogrodu.

I ty możesz stać się współtwórcą Ogrodu Rodziewiczówny! Zapraszamy cię na organizacyjne spotkania w poniedziałki, 22 i 29 czerwca. Chcemy wysłuchać twoich pomysłów. Chcemy wziąć twój głos pod uwagę!

Społeczny Ogród Rodziewiczówny to kojąca wymiana myśli, doświadczeń i przeżyć. To szansa na realizację własnych pasji i współtworzenie kulturowego życia miasta. To również przyjazny zakątek działań ogrodniczych, artystycznych i rozwojowych.
Stań się częścią tego doświadczenia!

Działania podglądajcie pod adresem 👉 OGRÓD RODZIEWICZÓWNY NA FB

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.