Szanty nad Łyną: Jack Sparrow Band

start 08.06.2020 20:00

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie

koniec 08.07.2020 21:00

Lokalizacja: Olsztyn, Scena Staromiejska

Nie ma drugiego takiego gatunku, jak szanty: integrującego ludzi muzycznym rytmem wakacyjnych wspomnień i zachęcającego do wspólnego śpiewu. Zanim wyruszycie ciągać fały i stawiać groty, wpadnijcie koniecznie na olsztyńskie Stare Miasto, gdzie w lipcu i sierpniu MOK Olsztyn realizuje "Szanty nad Łyną"! Zapraszamy na cykl plenerowych, bezpłatnych koncertów poświęconych piosence szuwarowo-bagiennej! ⛵🎵🎸

Na pierwszy ogień: 👉 Jack Sparrow Band, który zagra na Scenie Staromiejskiej już 👉 w środę, 8 lipca o 20:00.

Jack Sparrow Band to „alternatywny pomysł na szanty” realizowany w składzie: Kamil Czoska - śpiew, Waldemar Ślefarski - śpiew, Rafał Zdziennicki - gitara, Rafał Baca - perkusja, Maciej Bajur - bas, Jakub Baran - akordeon.
Zespół odchodzi od konwencji znanej wszystkim z biwaków i mazurskich kei na rzecz energetycznych piosenek opartych na country, bluesie i punk rocku. Teksty zespołu, jak przystało na konwencję, oparte są na stałych motywach pieśni ludzi morza, czyli: sztormach, hulankach, tęsknocie i niespełnionych porywach serca. Utwory Jack Sparrow to tchnięcie nowego ducha w poetykę krajowej muzyki marynistycznej!

Współorganizatorzy cyklu Szanty nad Łyną:
❤️ Fundacja ROCK- Regionalna Organizacja Chcesz Kultury
❤️ Olsztyński Budżet Obywatelski
❤️ Miasto Olsztyn

Podczas wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.

Projekt realizowany ze środków finansowych Gminy Olsztyn w ramach Olsztyński Budżet Obywatelski.

OBO Szanty nad Łyną: Jack Sparrow Band
👉 8 lipca (środa) / godz. 20:00
Scena Staromiejska
Wstęp wolny

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.