KULTURA W PARKU! ŻUKI

start 07.08.2020 08:00

MOK Olsztyn

koniec 14.08.2020 08:00

Lokalizacja: Olsztyn, park Jakubowo

KULTURA W PARKU! ŻUKI

23 sie 2020 18:00

Scena w Parku Jakubowym

 

Park Jakubowy o to zielona enklawa relaksu pośród wielkomiejskiego zgiełku. Po latach krzywdzących zaniedbań, z roku na rok odzyskuje swój blask i należne miejsce na rekreacyjnej mapie miasta. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na cykl plenerowych, bezpłatnych koncertów "Kultura w Parku!", które na powrót wypełnią Jakubowo życiem artystycznym!

Poznański tribute band Żuki Rock and Roll Band od wielu lat z powodzeniem popularyzuje muzykę legendarnej grupy The Beatles i innych zespołów anglosaskich, które nagrywały i koncertowały w pierwszej połowie lat 60. W repertuarze zespołu znajdują się największe przeboje wczesnych The Beatles, jak: Twist and Shout, She Loves You czy From Me To You, ale także wiele doskonałych, a mniej u nas znanych utworów, które Beatlesi grali w klubach Liverpoolu i Hamburga, zanim zdobyli światową sławę. Zespól Żuki Rock & Roll Band pozostaje wierny tej stylistyce tamtych czasów, stawiając w swoich koncertach na spontaniczną atmosferę i dobry kontakt z publicznością. Pragnąc jak najlepiej oddać surowe brzmienie rock and rolla, zespół wykorzystuje skromne instrumentarium, typowe dla grup muzycznych z wczesnych lat 60.
Podczas koncertów grupa wykonuje również wiele utworów polskich z tamtego okresu, głównie z repertuaru Czerwonych Gitar. Na przestrzeni lat zespół koncertował w całej Polsce na imprezach plenerowych, festynach, balach, imprezach zamkniętych i festiwalach, wszędzie spotykając się z życzliwym przyjęciem i żywiołową reakcją publiczności.

Współorganizatorzy cyklu Kultura w Parku!:
❤️ Stowarzyszenie "Nasze Jakubowo"
❤️ Olsztyński Budżet Obywatelski
❤️ Miasto Olsztyn

Projekt realizowany ze środków finansowych Gminy Olsztyn w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego

Podczas wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.