Nowy komendant policji w Olsztynie

  • 01.03.2021, 21:29
  • mgres
Nowy komendant policji w Olsztynie
po ponad 30 latach służby pożegnał się Komendant Miejski Policji w Olsztynie insp. Piotr Zabuski.

Insp. Piotr Zabuski służbę służbę rozpoczął w listopadzie w 1990 roku zasilając szeregi Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, gdzie służąc w wydziale zajmującym się zwalczaniem przestępczości gospodarczej w 2000 roku został jego naczelnikiem. Od początku służby w Policji insp. Piotr Zabuski związany był z Olsztynem i powiatem olsztyńskim. - Tak, dobiega koniec mojej służby w Policji, którą będę wspominał Bardzo Miło. Przywiązałem się do tej formacji i oddałem jej kawał swojego życia. Gdybym miał jeszcze raz podejmować decyzję jaki zawód wybrać nadal nie miałbym wątpliwości, że chciałbym być policjantem” – stwierdził insp. Piotr Zabuski.

Decyzją Szefa Warmińsko-Mazurskich policjantów obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Olsztyna przejął mł. insp. Robert Zalewski – dotychczasowy I Zastępca Komenda Miejskiego Policji w Olsztynie.
 

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe