Zmiany w komunikacji miejskiej

  • 31.03.2021, 23:26
  • mgres
Zmiany w komunikacji miejskiej
Będą czasowe rozwiązania dotyczące Świąt Wielkanocnych oraz stałe, związane m.in. z szeroko pojętym okresem letnim. Pasażerów komunikacji miejskiej w najbliższych dniach czekają nowości w rozkładach jazdy.

Te najważniejsze związane są ze zbliżającymi się świętami. Rozkłady oznaczone, jako "Dni robocze wolne od nauki szkolnej" będą obowiązywać w piątek i kolejny wtorek (2 i 6 kwietnia), natomiast w niedzielę i poniedziałek (4 i 5 kwietnia) zgodnie z planem na niedziele i święta.

- Poza tym należy pamiętać, że 4 i 5 kwietnia nie będą kursować autobusy nr 130 i 141 - zaznacza Michał Koronowski z Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie.

Wcześniej, bo już w czwartek (1 kwietnia) zaczną obowiązywać stałe zmiany.
* Linia 117: w związku z okresem letnim, kurs linii 117 o godzinie 18:00 z krańca "Osiedle Generałów" realizowany w "Soboty" oraz "Niedziele i Święta" zostaje ponownie wydłużony do pętli "Cmentarz Dywity-Brama Wschodnia" (z pętli "Cmentarz Dywity-Brama Wschodnia" dodatkowo powrót o 18:50);
* Linia 121: zmiana godziny odjazdu kursu z krańca "Bartąska-Rondo" w soboty - z 4:54 na 4:51;
* Linia 304: wznowienie kursowania.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe