Szukają sprawców pobicia w Olsztynie

  • 07.03.2019, 16:50 (aktualizacja 13.03.2019, 12:57)
  • Mgres
Szukają sprawców pobicia w Olsztynie KMP Olsztyn Mężczyźni poszukiwani przez policję
Poszukiwani to dwaj mężczyźni. Do zdarzenia doszło w jednym z lokali gastronomicznych przy ul. Wilczyńskiego na Jarotach.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie apelują do wszystkich, którzy rozpoznają wizerunki dwóch sprawców, których zarejestrowały kamery monitoringu o jak najszybszy kontakt z policją. Sprawcami są dwaj mężczyźni, którzy wszczęli bójkę w jednym z lokali gastronomicznych przy ul. Wilczyńskiego na Jarotach. Poszkodowani to pracownicy obsługi tego lokalu. Do zdarzenia doszło we wrześniu 2018 roku. Dziś policja zdecydowała się na ujawnienie ich wizerunków.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęcia lub mogą przyczynić się do ustalenia ich tożsamości prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23 pod numerem telefonu 89 522 34 24 lub (w godz. 07.30 – 15.30) 89 522 35 60. Informacje na temat sprawców pobicia można przesyłać również mailowo na adres: [email protected]

Mgres
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe