Subiektywny przewodnik po Olsztynie

  • 28.06.2021, 16:44
  • mgres
Subiektywny przewodnik po Olsztynie
Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika w Olsztynie przygotowali przewodnik po Olsztynie. To niezwykłe, subiektywne spojrzenie na nasze miasto, ale także na region.

"Przystanek Olsztyn" to przewodnik, który promuje stolicę Warmii i Mazur jako miejsce, które dostarcza wielu rozrywek i jest doskonałym punktem wypadowym do wielu ciekawych miejsc w regionie. Przedsięwzięcie ma żyć, być aktualizowane i rozbudowywane przez kolejne roczniki uczniów "ekonomika".

W przewodniku można znaleźć informacje o kilkudziesięciu miejscach stolicy Warmii i Mazur. Opisy znajdują najważniejsze informacje o popularnych, ale także zupełnie nieoczywistych oraz zaskakujących miejscach, w jaki sposób do nich dotrzeć, kiedy są czynne, czym się charakteryzują i dlaczego warto je odwiedzić bądź zobaczyć. Nie brakuje też informacji o najważniejszych i najciekawszych miastach regionu.

By popularyzować nasz region zagranicą, "Przystanek Olsztyn" posiada angielską i niemiecką wersję językową.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe