Zmiany w komunikacji miejskiej

  • 01.09.2021, 13:05
  • mgres
Zmiany w komunikacji miejskiej
Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie informuje, że od 01.09.2021 r. (środa), w związku z zakończeniem wakacji i rozpoczęciem nowego roku szkolnego wprowadzone zostają następujące zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:

Najważniejsze zmiany to: 

• w dni robocze obowiązuje rozkład jazdy „Dni robocze (od poniedziałku do piątku)”;
• linie autobusowe 103 i 130 we wrześniu, podczas letnich wakacji na uczelniach wyższych, kursują według specjalnego rozkładu jazdy;
• linia autobusowa 304 funkcjonuje w skróconych godzinach;
• linia autobusowa 307 funkcjonuje wyłącznie w weekendy.
Wznowienie funkcjonowania linii autobusowych 302, 303, 305 i 309 oraz linii tramwajowej 3 zaplanowane zostało na październik, wraz z rozpoczęciem roku akademickiego na uczelniach wyższych. 

Od początku września poprawiona zostanie dostępność komunikacyjna dla mieszkańców Osiedla Generałów. We współpracy z Radą Osiedla zdecydowano o uruchomieniu nowych przystanków: Popiełuszki oraz Bilitewskiego na ul. Popiełuszki. Przystanki obsługiwać będą autobusy linii dowozowych 201 i 203.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe