Działka przy Głowackiego

  • 04.10.2021, 11:11
  • mgres
Działka przy Głowackiego
13,1 mln to wylicytowana kwota za teren w centrum Olsztyna w pobliżu Centaurusa. To była druga próba sprzedaży tego terenu.

Pierwsza próba, na początku roku, zakończyła się niepowodzeniem, bowiem zwycięzca nie dopełnił wymaganych formalności. Do drugiej licytacji stanęło czterech oferentów.

- Cena wywoławcza ustalona została na dziewięć milionów złotych - przypomina dyrektor ratuszowego Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami, Sławomir Bernat.

Nieruchomość, która była przedmiotem sprzedaży to teren przy ul. Głowackiego, na którym zlokalizowany jest dawny Zespół Krytych Obiektów Sportowych oraz sąsiadująca z nim działka. Łączna powierzchnia to nieco ponad 10,5 tys. m2.

Przed piątkową licytacją przedsiębiorca, który wygrał poprzednią, lecz nie wpłacił wylicytowanej kwoty, próbował zablokować postępowanie. Sąd jednak oddalił jego wniosek o wstrzymanie przetargu.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe