Tramwaje Olsztyn. Organizacja ruchu: skrzyżowanie Synów Pułku-Krasickiego

  • 14.01.2022, 15:57 (aktualizacja 14.01.2022, 16:02)
  • mgres
Tramwaje Olsztyn. Organizacja ruchu: skrzyżowanie Synów Pułku-Krasickiego
Trwają prace związane z rozbudową infrastruktury tramwajowej, która połączy kolejne części Olsztyna. Najbliższe zmiany będą dotyczyć zarówno kierowców, jak i pasażerów komunikacji zbiorowej.

Nowe rozwiązania zostaną wprowadzone już w najbliższy poniedziałek (17 stycznia). Będą dotyczyć bezpośrednio skrzyżowania ulic Synów Pułku z Krasickiego.

Na skrzyżowaniu obowiązywać będzie sygnalizacja świetlna dostosowana do nowego układu skrzyżowania. Ciągi piesze pozostaną utrzymane.

Zachodnia jezdnia ul. Krasickiego na odcinku od ul. Synów Pułku do ul. Murzynowskiego (wlot na skrzyżowanie po stronie osiedla Nagórki) zostanie zamknięta. Wlot na skrzyżowanie będzie dwukierunkowy jezdnią od strony osiedla Mazurskiego. Nie będzie możliwości skrętu w lewo w ulicę Synów Pułku, a także w ulicę Murzynowskiego. Objazd został wyznaczony poprzez ul. Wańkowicza. Wyjazd z ul. Murzynowskiego w ul. Krasickiego możliwy będzie wyłącznie w prawo.

Przystanek "Synów Pułku (Krasickiego)" w kierunku ul. Wańkowicza zostanie przeniesiony za skrzyżowanie z ul. Murzynowskiego. Tam zatrzymują się autobusy linii nr 113, 117, 120, 126, 141.

Prosimy wszystkich uczestników ruchu o szczególną uwagę w związku ze zmianami w organizacji ruchu. O kolejnych etapach robót i zmian w organizacji ruchu będziemy informować na bieżąco.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe