Pędziła po Olsztynie ponad 120 km/h

  • 14.03.2019, 13:05 (aktualizacja 14.03.2019, 13:39)
  • Mgres
Pędziła po Olsztynie ponad 120 km/h KMP Olsztyn Bmw pędzące po ul. Sielskiej w Olsztynie
Nadmierna prędkość i ignorowanie ograniczeń prędkości to główne przyczyny niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Jedna z nieodpowiedzialnych osób okazała się kobieta, która przekroczyła dopuszczalną prędkość o 70 km/h.

We wtorkowy poranek policjanci olsztyńskiej drogówki w trakcie patrolowania ulic Olsztyna natknęli się na bmw jadace z nadmierną prędkością. Urządzenie do pomiaru zamontowane w radiowozie odnotowało 121 km/h. Sęk w tym, że auto poruszało się po ul. Sielskiej, czyli w terenie zabudowanym. A w tym przypadku można jeździć maksymalnie 50 km/h. To oznacza, że osoba prowadząca bmw przekroczyła dopuszczalny limit o ponad 70 km/h. Po zatrzymaniu auta przez policjantów z olsztyńskiej drogówki okazało się, że za kierownicą siedzi 31-letnia kobieta. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego kierująca została ukarana mandatem karnym oraz 10 punktami karnymi. Ponadto policjanci zakazali jej dalszej jazdy. Kobieta nie posiadała przy sobie blankietu prawa jazdy, który decyzją administracyjną zostanie jej zatrzymany na okres 3 miesięcy.

Mgres
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe