Utrudnienia na obwodnicy Olsztyna

  • 15.03.2019, 15:59
  • mgres
Utrudnienia na obwodnicy Olsztyna
Związane będą one w planowanymi pracami drogowymi. Chodzi o odcinek z Jarot do Wójtowa. 

Jak zapowiada Karol Głębocki, rzecznik olsztyńskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, w przyszłym tygodniu wykonawca obwodnicy Olsztyna wciągu S51 planuje wykonać uszczelnienie masą przestrzeni między krawężnikami na najdłuższym obiekcie na tym odcinku – wiadukcie WS-24A. – Jest to obiekt w ciągu obwodnicy o długości ponad 527 m – wyjaśnia Głębocki. 
W związku z wykonywaniem prac na odcinku około 600 m zostanie od 19 marca wdrożona czasowa organizacja ruchu – Polegać ona będzie na zajęciu jednego pasa ruchu. Początkowo organizacja ruch będzie wprowadzona na jezdni prowadzącej w kierunku z Jarot do Wójtowa, a po zakończeniu prac – na drugiej jezdni (kierunek Wójtowo – Jaroty) – informuje Głębocki. 
Prace na każdej jezdni wykonywane będą przez 2 dni. – Prosimy zachować ostrożność i stosować się do obowiązującego oznakowania – apelują drogowcy.
Przypomnijmy, że obecnie kierowcy mogą korzystać z odcinka obwodnicy Olsztyna pomiędzy Kudypami a Tomaszkowem oraz pomiędzy Jarotami a Wójtowem. Problem jest z kilkusetmetrowym odcinkiem pomiędzy tymi fragmentami w okolicy Bartąga. Wszystko przez osadzanie się gruntów. Prace na tej części mają zostać zakończone w maju. 
 

mgres
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
m.j
m.j 16.03.2019, 18:49
Wszystkie budowy,sa spoznione

Pozostałe