Podrzucił śmieci pod garaż sąsiada

  • 22.03.2019, 13:54
  • mgres
Podrzucił śmieci pod garaż sąsiada
Zdarzenie miało miejsce na Zatorzu. Sprawca wpadł przez swój brak kultury i głupotę. 

Strażnicy dzielnicowi podczas kontroli czystości na osiedlu, przy al. Sybiraków zauważyli podrzucone pod jeden z garaży worki z odpadami. W jednym z nich znaleziono dokumenty, na których znajdowały się dane adresowe. Mając takie informacje nie było już problemu z ustaleniem winowajcy tego przykładu braku kultury. Idąc tym tropem strażnicy udali się pod adres widniejący na dokumentach i natrafili na remontowane mieszkanie. Podczas rozmowy jeden z pracowników firmy remontowej przyznał się do wyrzucenia śmieci, za co został ukarany mandatem i zobowiązany do oczyszczenia terenu.
Zgodnie z art. 145 Kodeksu Wykroczeń osoba, która zanieczyszcza lub zaśmieca miejsca dostępne dla publiczności, a w szczególności drogę, ulicę, plac, ogród, trawnik lub zieleniec, podlega karze grzywny do 500 złotych albo karze nagany. 
 

mgres
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe