Kradł w Galerii Warmińskiej. Jest wizerunek

  • 09.04.2019, 14:25 (aktualizacja 10.04.2019, 20:59)
  • Mgres
Kradł w Galerii Warmińskiej. Jest wizerunek KMP Olsztyn Policja opublikowała wizerunek poszukiwanego mężczyzny
Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości osoby, która włamała się do stoisk handlowych na terenie Galerii Warmińskiej.

Ich właściciele straty szacują na kwotę kilku tysięcy złotych. Sprawca odpowie również za zniszczenie mienia, które spowodował podczas włamań się do stoisk handlowych. Do zdarzenia doszło pod koniec lutego. - Na miejscu zastaliśmy rozbitą szybę oraz porozrzucane różnego rodzaju dokumenty – mówiła wtedy Izabela Kołpakowska, z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. - Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy po godz. 5 rano.

Wizerunek mężczyzny został zarejestrowany przez kamerę monitoringu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciu proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału d/w z Przestępczością p-ko Mieniu, osobiście przy ul. Partyzantów 23 w Olsztynie lub pod nr telefonu 89 522 38 30 a także 112. Informacje można również wysyłać mailowo: [email protected]

 

Mgres
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe