Nowy termin końca prac na ul. Partyzantów 

  • 10.04.2019, 15:59 (aktualizacja 19.04.2019, 09:19)
  • mgres
Nowy termin końca prac na ul. Partyzantów 
W tej sprawie podpisano aneks do obowiązującej umowy. 

Gdyby wszystko szło zgodnie z planem, przebudowa ul. Partyzantów powinna była być ukończona pod koniec września 2018 roku. Wykonawca, firma Balzola, wniosła jednak o wydłużenie robót do 20 listopada 2018 r., później podpisała z miastem aneks, który przesuwa termin do końca kwietnia. Od kilku tygodni widać, że prace ruszyły z miejsca. Ale to nie zmieniło podejścia wykonawcy do sprawy. W ostatnich dniach w ratuszu trwały negocjacje w sprawie ostatecznego terminu zakończenia prac. Balzola zadeklarowała, że nie jest w stanie dotrzymać kwietniowego terminu. 
Jej przedstawiciele chcieli nowego terminu: koniec czerwca. – Ul. Partyzantów ma być przejezdna dla samochodów 1 maja, dotyczy to środkowych pasów jezdni – mówi prezydent Piotr Grzymowicz. 
Prezydent dodaje, że w grę oczywiście wchodzi czerwcowy termin, ale chodzi o finisz prac nie związanych bezpośrednio z samą jezdnią. – Jeżeli Balzola nie spowoduje, że od 1 maja ul. Partyzantów będzie przejezdna zgodnie z naszymi założeniami, to zaczynamy naliczać kary finansowe – zapowiada prezydent. 
 

mgres
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe