Dobre Miasto: trwają poszukiwania zaginionego 78-letniego Tadeusza Sawickiego

  • 12.04.2019, 20:57 (aktualizacja 12.04.2019, 21:03)
  • Źródło: KMP
Dobre Miasto: trwają poszukiwania zaginionego 78-letniego Tadeusza Sawickiego KMP Olsztyn
Policja w Dobrym Mieście poszukuje 78-letniego Tadeusza Sawickiego. Mężczyzna, 1 kwietnia 2019 r. wyszedł z domu w Dobrym Mieście przy ul. Dąbrowskiego i do chwili obecnej nie wrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Mężczyzna po raz ostatni widziany był około godziny 16-tej na skrzyżowaniu ulicy Dąbrowskiego z DK-51 (trasa Olsztyn – Lidzbark Warmiński). 78-latek w chwili zaginięcia ubrany był w czapkę koloru ciemnego, kurtkę zimową koloru ciemnego długości ¾, spodnie koloru ciemnego i buty typu gumofilce. Tadeusz Sawicki mógł poruszać się na rowerze koloru czarnego (stary model). Zaginiony miał przy sobie siekierę z drewnianym trzonkiem oraz piłę ręczną do drewna tzw. ramówkę z kabłąkiem koloru żołtopomarańczowego. Wychodząc z domu nie powiedział rodzinie dokąd idzie, w jakim celu i kiedy zamierza wrócić. 78-latek nie wziął ze sobą dowodu osobistego jak również telefonu komórkowego. Według rodziny Tadeusz Sawicki jest typem samotnika i może stronić od kontaktu z ludźmi.
Policja oraz rodzina zaginionego zwraca się z prośbą do osób posiadających jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 78-latka. Informacje na temat zaginionego można przekazywać osobiście w Komisariacie Policji w Dobrym Mieście przy ul. Plac 1 Sierpnia 1 lub tel. 89 526 29 30, 112. Można również dzwonić do osoby prowadzącej poszukiwania pod nr te. 500 217 076.

Źródło: KMP

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe