Ewakuacja komendy w Olsztynie

  • 11.06.2019, 11:12 (aktualizacja 11.06.2019, 12:22)
  • mgres
Ewakuacja komendy w Olsztynie
Najprawdopodobniej przyczyną ewakuacji był granat, który ktoś wniósł na teren placówki znajdującej się przy ul. Partyzantów. Ewakuacja miała miejsce we wtorek 11 czerwca.

Doszło do niej w godzinach porannych. Łącznie wyprowadzono na zewnątrz budynku około 50 osób. Najprawdopodobniej przyczyną tych działań był granat, który jeden z mieszkańców przyniósł na komendę. Dlatego na miejscu pracowali wezwani pirotechnicy. Ich działania zabezpieczała straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. 
Akcja spowodowała poważne utrudnienia w ruchu w tej części Olsztyna. 
Przypomnijmy, że do podobnej sytuacji doszło kilka lat temu. Jeden z mieszkańców powiatu znalazł na swojej posesji niewybuch i postanowił zawieźć go na komendę właśnie przy ul. Partyzantów. Z powodu powstałego zagrożenia ewakuowano również wszystkie osoby znajdujące się w placówce, wygrodzono również samą ulicę. 
 

mgres
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe