Rekordowa zbiórka na rzecz zwierząt

  • 09.07.2019, 10:36 (aktualizacja 09.07.2019, 12:59)
  • mgres
Rekordowa zbiórka na rzecz zwierząt UM Olsztyn Zebrana makulatura
Ogromnym sukcesem zakończyła się akcja "Bieg na sześć ton". Olsztyńscy miłośnicy zwierząt zebrali ponad 21,5 tony makulatury.

Pieniądze pochodzące z zbiórki makulatury wesprą działalność olsztyńskiego Schronisko dla Zwierząt.  Olsztyńscy miłośnicy zwierząt przekazali ponad 21,5 tony makulatury! To ponaddwukrotnie więcej, niż przed rokiem. Dzięki temu na konto azylu trafi 3231 złotych. - Wynik tegorocznej zbiórki jest niesamowity - mówi inicjatorka akcji "Bieg na sześć ton", Monika Dąbrowska. - To wspaniałe, jak wielu pozytywnie zakręconych ludzi jest w Olsztynie i jak wielu działa na rzecz zwierząt. Już teraz myślę o przyszłorocznym wydarzeniu.

Jak przyznaje Monika Dąbrowska, wakacje to niezwykle trudny czas dla placówki. Nagminnie podrzucane są tam zwierzęta, które wymagają pełnej opieki - karmy, lekarstw, podkładów. Taka zbiórka to szansa na wsparcie placówki w trudnych miesiącach.

mgres
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe