Pomysł na weekend

  • 10.08.2019, 12:13 (aktualizacja 10.08.2019, 12:16)
  • Mirosław Rogalski
Pomysł na weekend
Nie masz planów na weekend? Przygotowaliśmy listę najciekawszych wydarzeń najbliższych dni.

Sobota, 10 sierpnia

11.00 – róg Wojska Polskiego i Kasprowicza, spacer z Muzeum Nowoczesności: Labirynty Lasu Miejskiego – poszukiwanie miejsc zaginionych.
15.00 i 20.00 – amfiteatr, Fest Muza 2019 – finał konkursu młodych kapel, 8 zespołów zawalczy o miano najlepszego: Graphotype, K.A.C, Krůk, Lampky, Mikrokosmos, My Own Abyss, SMÜGY, Vintage Love oraz koncert Fest Muza: SKUBAS.
18.00 – Park Centralny, Warmińska Noc Perseidów: animacje dla dzieci, stanowiska obserwatorów nieba i obsługa mapy obrotowej nieba, prelekcje popularnonaukowe, stoiska z meteorytami w Tartaku oraz atrakcje przy parkowej fontannie. 
20.30 – Amfiteatr w Gietrzwałdzie, 14. Spotkania Warmińskie w Gietrzwałdzie: koncert zespołu Dobre Wino oraz Chłopcy z Placu Broni.
22.30 – amfiteatr w Barczewie, w ramach Festiwalu Rockowego Error 2019 koncert "GoldeN Life –  The Beat Of / XXX lat” OPRÓCZ BŁĘKITNEGO NIEBA.
 
Niedziela, 11 sierpnia 

12.00 – Amfiteatr w Gietrzwałdzie, 14. Spotkania Warmińskie w Gietrzwałdzie: Cezary Makiewicz i Kolterski, atrakcje dla dzieci, stoiska z rzemiosłem i jedzeniem 
17.00 – Amfiteatr, Kabaret Moralnego Niepokoju – nowy program 
20.00 – Katedra św. Jakuba, XLI Olsztyńskie Koncerty Organowe: Dariusz Bąkowski-Kois ukończył z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Krakowie. Jest laureatem krajowych i międzynarodowych konkursów organowych. Koncertuje na całym świecie, a na co dzień jest kierownikiem Katedry Organów swej alma mater.
 

Mirosław Rogalski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe