Wypadek na jeziorze

  • 12.08.2019, 11:42 (aktualizacja 12.08.2019, 12:20)
  • mgres
Wypadek na jeziorze KMP Olsztyn Wodny patrol policji
Policjant będący po służbie nad Jeziorem Ukiel, rzucił się do wody, aby ratować mężczyznę, który uległ wypadkowi na skuterze.

Olsztyński wywiadowca wezwał pomoc i utrzymywał poszkodowanego na powierzchni wody do czasu przypłynięcia ratowników WOPR-u i policyjnych wodniaków. Mężczyzna z podejrzeniem urazu kręgosłupa trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedziele. Spacerujący chodnikiem olsztyński wywiadowca zauważył, że niedaleko brzegu wywrócił się skuter, a jego kierujący wpadł do wody i się nie rusza.

Funkcjonariusz natychmiast wskoczył do jeziora, by udzielić mu pomocy. Mężczyzna był przytomny, ale nie był w stanie się poruszyć. Funkcjonariusz utrzymywał poszkodowanego w bezpiecznej pozycji jednocześnie wzywając na miejsce niezbędne służby.

Po kilku minutach podpłynęli ratownicy WOPR-u i policjanci mający służbę na łodzi motorowej. Mężczyzna został przełożony na deskę i przetransportowany karetką do szpitala z podejrzeniem urazu kręgosłupa.

 

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe