Basen przy ul. Mariańskiej bez weekendu

  • 31.10.2019, 12:20 (aktualizacja 01.11.2019, 09:41)
  • mgres
Basen przy ul. Mariańskiej bez weekendu OSiR OSiR
Powodem są sprawy oszczędnościowe.

25-metrowa pływalnia przy ul. Mariańskiej to najmniejszy basen miejski w Olsztynie. Został on zamknięty w 2017 roku z powodu problemów technicznych. Obiekt został wyremontowany i niedawno został ponownie oddany do użytku. Jednak, jak wynika z zapowiedzi Ośrodka Sportu i Rekreacji, jego administratora, jego funkcjonowanie zostaje ograniczone. – z dniem 1 listopada zawieszamy weekendowe funkcjonowanie Zespołu Krytych Obiektów Sportowych II przy ul. Mariańskiej – informuje Zbigniew Szymula, rzecznik OSiR-u.

Dodaje, że doszło do tego z trzech powodów. - Braku przynajmniej dostatecznego zainteresowania naszych klientów weekendową ofertą basenową, ogromnymi trudnościami z pozyskaniem pracowników do obsługi obiektu i koniecznością wprowadzenia procedur oszczędnościowych - informuje Szymula.

Funkcjonowanie basenu związane jest z koniecznością opłacenia jego obsługi i zapewnienie bezpieczeństwa kąpiącym się. – Na dziś nie ma osób zainteresowanych pracą w OSiR według stawek, jakie możemy zaoferować – zaznacza Szymula.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe