Włamania na Pieczewie

  • 05.11.2019, 13:38
  • red
Włamania na Pieczewie
Na os. Pieczewo doszło do włamań, w wyniku których ofiarami padły rodziny, którym zostały skradzione kosztowności. Policjanci mówią o dwóch potwierdzonych przypadkach.

Poszkodowane rodziny przyznały policji, że do włamań doszło, gdy nikogo nie było w domu. Miała im zostać skradziona m.in. biżuteria czy pieniądze.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie potwierdzają, że do włamań na terenie os. Pieczewo doszło. Otrzymali dwa zgłoszenia.
– W okresie od 21.10 do 31.10.2019 roku otrzymaliśmy dwa zgłoszenia o włamaniach do mieszkań na terenie osiedla Pieczewo – powiedział sierż. Andrzej Jurkun z zespołu prasowego KMP Olsztyn. W obu przypadkach na miejsce została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki, zostały przeprowadzone oględziny miejsca zdarzeń oraz przesłuchani świadkowie.
Dowiedzieliśmy się, że w tych sprawach policjanci prowadzą czynności dochodzeniowo-śledcze i operacyjne.
Podczas długiego weekendu funkcjonariusze nie odnotowali zgłoszeń związanych z włamaniami, jednakże policjanci ostrzegają, żeby zachować czujność, w razie dłuższego wyjazdu poprosić sąsiada o nadzór nad domostwem, czy zwracać uwagę na nieznajomych, którzy przebywają na klatkach schodowych lub w pobliżu domów.
 

red

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe