Dzieci dzieciom. MazurKids dają energię w szpitalu wojewódzkim

  • 11.12.2019, 21:22
  • KH
Dzieci dzieciom. MazurKids dają energię w szpitalu wojewódzkim
MazurKids, dziecięcy zespół ze Szczytna, wystąpił przed kolegami i koleżankami, pacjentami szpitala dziecięcego w Olsztynie. Ten niezwykły koncert jest świątecznym prezentem od dzieci dla dzieci.

Funkcjonujący od 2017 roku zespół MazurKids tworzy blisko 30 dzieciaków z powiatu szczycieńskiego. Prowadzi go Katarzyna Hain, szerszej publiczności znana ze swojej artystycznej działalności jako Stashka, która z wielką pasją i zaangażowaniem dzieli się swoją muzyczną wiedzą i pasją z członkami zespołu. Dzisiaj zespół ma na koncie autorską piosenkę oraz teledyski, które promowane były w mediach ogólnopolskich.
W repertuarze zespołu znajdują się zarówno współczesne utwory jak i zaaranżowane w nowoczesny sposób piosenki ludowe. W związku z nadchodzącymi świętami, młodzi artyści postanowili podzielić się swoją pozytywną energią z małymi pacjentami Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. W środę 11 grudnia zaśpiewali dla nich wyjątkowy, świąteczny koncert. Nie zabrakło na nim najpiękniejszych polskich kolęd oraz znajdujących się w repertuarze zespołu wybranych utworów.
– Zależało nam na tym, aby nasze spotkanie z pacjentami było radosne, pełne uśmiechu oraz ciepła – mówi Katarzyna „Stashka” Hain. – Chcemy podzielić się naszą pasją i dać siłę do walki o zdrowie innym dzieciom. Niech ten świąteczny czas będzie pełen miłości i nadziei dla wszystkich.
 

KH

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe