Policja szuka sprawców

  • 11.02.2020, 14:15 (aktualizacja 11.02.2020, 14:32)
  • mgres
Policja szuka sprawców KMP Olsztyn
Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne osób, które mogą mieć związek z popełnionym przestępstwem.

Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do automatu z napojami na terenie Olsztyna. Wartość strat oszacowano na blisko 3 tysiące złotych. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu na którym widać cztery osoby, które mogą mieć związek z tym przestępstwem.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych osób widocznych na zdjęciu i filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 89 522 38 47, 89 522 38 32, 89 522 34 24 lub na skrzynkę mailową: [email protected] Policja zapewnia anonimowość.

mgres

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe