Policja poszukuje podejrzanego

  • 03.03.2020, 11:32 (aktualizacja 03.03.2020, 11:56)
  • mgres
Policja poszukuje podejrzanego KMP Olsztyn Poszukiwany podejrzany
Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny, który może mieć związek z popełnionym przestępstwem. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie i zdjęciach są proszone o kontakt z policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia znalezionego telefonu komórkowego o wartości 600 złotych. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów na terenie Olsztyna.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać mężczyznę, który może mieć związek z popełnionym przestępstwem.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie i zdjęciach można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 89 522 38 42, 89 522 38 32, 89 522 34 24 lub na skrzynkę mailową: [email protected]. Policja zapewnia anonimowość.

 

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe