Poradnia VITBERG OLSZTYN nieodpłatnie użyczy swój sprzęt rehabilitacyjny

  • 26.10.2020, 11:00 (aktualizacja 26.10.2020, 11:10)
  • Materiał partnera
Poradnia VITBERG OLSZTYN nieodpłatnie użyczy swój sprzęt rehabilitacyjny
Ze względu na bezpieczeństwo pacjentów i pracowników, nie prowadzimy obecnie zabiegów w naszej Poradni Vitberg. Zachowując zasady bezpieczeństwa, możemy jednak udostępnić, sprzęt medyczny osobom, które go potrzebują.


Zdrowie pacjentów w tych trudnych czasach jest dla nas najważniejsze, mogą liczyć na naszą pomoc  – informuje mgr fizjoterapii Karolina Włodarczyk, kierownik Poradni Vitberg w Olsztynie. Zdecydowaliśmy się użyczać go całkowicie bezpłatnie. W akcji biorą udział wybrane Poradnie Vitberg w całej Polsce.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący RAM Vitberg+ (CE 0197), który przekazujemy mieszkańcom, może być wykorzystywany w warunkach domowych między innymi przy następujących schorzeniach:
ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym,

ból kolan,
ból w obręczy barkowej,
krążenie w kończynach dolnych.
problemy, wynikające ze zniedołężnienia i długotrwałego unieruchomienia
problemy metaboliczne

Wyjątkowe czasy wymagają nadzwyczajnych działań. Jako fizjoterapeuci pracujący w Poradniach Vitberg w całej Polsce, mamy obecnie ograniczone możliwości pracy i pomocy ludziom. W tym czasie nasze aparaty, mówiąc wprost, po prostu leżą i się kurzą. Nie chcemy odchodzić od naszych pacjentów, nawet nie powinniśmy, zwłaszcza w sytuacji, kiedy tym bardziej tej pomocy potrzebują. Dlatego opracowaliśmy rozwiązanie, umożliwiające rehabilitację (wibroterapię), nawet w tych trudnych okolicznościach. Zachowując zasady bezpieczeństwa, możemy udostępnić sprzęt osobom, które go potrzebują. Każdy już dziś może skorzystać z oferty bezpłatnego użyczenia. Oczywiście, liczba urządzeń, jakimi dysponujemy, jest ograniczona. W całej Polsce, przygotujemy do tego celu około 600 aparatów RAM Vitberg+

Kontakt : Poradnia Vitberg Olsztyn Karolina Włodarczyk :  662-266-219 

Materiał partnera

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe