Rafał Trzaskowski w Olsztynie

  • 20.06.2020, 20:18 (aktualizacja 22.06.2020, 06:50)
  • mgres
Rafał Trzaskowski w Olsztynie
Setki mieszkańców przybyło na spotkanie z Rafałem Trzaskowskim, kandydatem na prezydenta RP.

Spotkanie odbyło się na rynku Starego Miasta w Olsztynie. Rozpoczęło się o godz. 10 w sobotę 20 czerwca. Mimo wczesnej godziny, na miejscu przybyły setki osób. Wiec rozpoczął prezydent Piotr Grzymowicz. -  Rafał Trzaskowski jako prezydent RP na pewno stanie na wysokości zadania. To nie kto inny, jak człowiek, który ma doświadczenie. Pokonuje drogę nie przez mowę nienawiści, ale porozumienia. Rafale, prowadź nas do zwycięstwa - mówił Grzymowicz ze staromiejskiej sceny.
Sam Rafał Trzaskowski podkreślał w każdej wypowiedzi o konieczności porozumienia ponad podziałami, a nie dzielenia. Dlatego, jego zdaniem, Polska potrzebuje dziś silnego prezydenta. - Który będzie pobudzał rząd do działania, który będzie stał przy wszystkich, którzy są atakowani, przy wszystkich tych, którzy są słabsi, który będzie stał przy nauczycielach. Jak to jest możliwe, że w momencie, kiedy rząd atakuje nauczycieli, prezydent Rzeczpospolitej Polskiej nie wychodzi i nie mówi: "Stop!". Mamy dość słabego prezydenta. Potrzebujemy silnego prezydenta - mówił Trzaskowski na sobotnim spotkaniu z mieszkańcami Olsztyna. - Nie damy się podzielić, wszyscy jesteśmy Polakami. Nie damy się szczuć jedni na drugich.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe