Akcja "Kręć z Urzędem". Do wygrania atrakcyjna nagroda

  • 17.09.2020, 07:43
  • mgres
Akcja "Kręć z Urzędem". Do wygrania atrakcyjna nagroda
W puli jest już siedem tysięcy złotych. Ratusz zachęca do dołączenia do akcji organizowanej przy okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Hasło tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu to "Sam sobie sterem - pieszo i rowerem". Skupia się na transporcie niskoemisyjnym dostępnym dla wszystkich. A co może być bardziej niskoemisyjnego niż spacer czy rower? Do tego te sposoby poruszania się po mieście pozwalają zachować zdrowy dystans społeczny oraz poprawić odporność i formę fizyczną. Zapewniają też dużą swobodę poruszania się – każdy sam decyduje kiedy i którędy będzie podróżował po Olsztynie.

- Chcemy więc zachęcić naszych kolegów i koleżanki z Urzędu Miasta oraz wszystkich mieszkańców Olsztyna i okolic do udziału w naszej akcji - mówi Monika Stankiewicz. - Ruszmy z domu i włączmy licznik w naszej aplikacji, przy okazji zbierając złotówki na "Klub Narnia" i ciesząc się jesienną pogodą w drodze do pracy czy szkoły.

Kilometry można kręcić dzięki popularnej aplikacji Endomondo. W ramach akcji można wygrać atrakcyjną nagrodę. W puli jest już 7 tys. zł, a może być jeszcze więcej.

Jak kręcić z Urzędem?
1. Już dziś pobierz na telefon aplikację Endomondo.
2. Zarejestruj się – zarejestrować się możesz też na stronie www.endomondo.com.
3. Zdecyduj, kto może widzieć Twoje wyniki.
* Jeśli robisz to na komputerze (w przeglądarce), wejdź w ustawienia swojego konta i w zakładce "Prywatność" wybierz opcję "Wszyscy" lub "Znajomi".
* Jeśli robisz to na telefonie (w aplikacji mobilnej), wejdź w ustawienia swojego konta i w zakładce "Centrum prywatności" kliknij "Prywatność" wybierz opcję "Wszyscy" lub "Znajomi".
* Jeśli wybierzesz opcję "Tylko ja" nie będziesz brać udziału w rywalizacji!
4. Na komputerze (w przeglądarce) wejdź w zakładkę "Rywalizacje". Wyszukaj rywalizację: "SAMsobieSTEREM PIESZOiROWEREM" i dołącz do niej. Możesz też wejść w link: https://www.endomondo.com/challenges/44650404.
5. Od środy 16 września do wtorku 22 września za każdym razem, gdy będziesz wyruszać z domu, włącz trening w aplikacji Endomondo w swoim telefonie wybierając właściwą aktywność (chodzenie, jazda na rowerze, bieganie itp.).
6. Zanim wyłączysz trening, zrób jak najwięcej kilometrów! Każdy kilometr to dodatkowa złotówka na potrzeby Świetlicy Środowiskowej Klub Narnia w Olsztynie!
7. Chwal się swoimi wynikami na Facebookowym profilu Miasto Olsztyn.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe