Koronawirus: zmiany w ofercie MOK-u

  • 15.10.2020, 10:00
  • mgres
Koronawirus: zmiany w ofercie MOK-u
Wprowadzenie na terenie całej Polski obostrzeń "żółtej strefy" wymusiło korekty w propozycjach Miejskiego Ośrodka Kultury. Zmiany dotyczą przede wszystkim zmiany lokalizacji wydarzeń.

Udostępnienie co drugiego miejsca na widowni, jednak nie więcej, niż 25 procent liczby miejsc i zachowanie 1,5-metrowych odstępów - to najważniejsza zasada obowiązująca od 10 października w przypadku organizacji wydarzeń kulturalnych w przestrzeni zamkniętej. Do tej regulacji dostosowuje się m.in. olsztyński MOK.

- Podchodząc odpowiedzialnie zarówno do swojej działalności, jak i do priorytetowej troski o wasze bezpieczeństwo, postanowiliśmy dokonać kilku korekt w najbliższej ofercie - mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Mariusz Sieniewicz. - Przenosimy je do większych przestrzeni, by liczba uczestników nie musiała ulec bolesnemu skurczeniu.

I tak:
* Filmowy Spichlerz: Safari (czwartek, 15.10, godz. 18:00) zostaje przeniesiony do sali pod Amfiteatrem;
* Spacer wzdłuż murów, które broniły Olsztyna (sobota, 17.10, godz. 12:00) - na wydarzenie będą obowiązywały zapisy pod adresem: [email protected]. Liczba miejsc: 25 osób;
* Happyboys w Olsztynie (sobota, 17.10, godz. 20:00) - wydarzenie zostaje przeniesione do sali pod Amfiteatrem;
* Magdalena Okraska: Nie jesteś tym, co jesz (czwartek, 29.10, godz. 18:00) - wydarzenie przeniesione do sali kameralnej w Kamienicy Naujacka;
* Niespodziankowy koncert z okazji urodzin miasta (sobota, 31.10, godz. 19:00) zostaje odwołany.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe