Poszukiwana zgłosiła interwencję

  • 03.11.2020, 15:17
  • mgres
Poszukiwana zgłosiła interwencję
Patrol policji z wydziału Zabezpieczenia Miasta został wezwany na interwencję do jednego z mieszkań na terenie osiedla Redykajny w Olsztynie. Zgłoszenie dotyczyło mężczyzny dobijającego się do drzwi prowadzących do mieszkania 39-letniej kobiety.

policjanci z Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pojechali na interwencję dotyczącą nieproszonego gościa dobijającego się do drzwi mieszkania 39-letniej kobiety. Gdy funkcjonariusze dojechali na miejsce, pod drzwiami zawiadamiającej nie było już nikogo.

Drzwi policjantom otworzyła 39-latka, która mimo próśb swojego znajomego nie chciała wpuścić go do swojego mieszkania. Standardową procedurą w każdym przypadku jest m.in. sprawdzenie każdej ze stron sporu w policyjnych systemach. W tym przypadku okazało się, że 39-latka poszukiwana jest sąd do odbycia kry 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży z włamaniem.

Policjanci zatrzymali i przewieźli na komendę… zgłaszającą interwencję kobietę, która już trafiła do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe