Janczar.pl - doświadczenie połączone z pasją

  • 22.04.2021, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Janczar.pl - doświadczenie połączone z pasją
Klimatyzacja w Twoim samochodzie odmówiła posłuszeństwa? Chcesz przyciemnić szyby w aucie lub założyć w nim ogrzewanie postojowe? Jeśli odpowiedziałeś twierdzącą, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Otóż doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest regularne serwisowanie samochodu i właśnie dlatego, stworzyliśmy ten krótki tekst, z którego dowiesz się jakie usługi wykonasz w firmie Janczar.pl oraz przede wszystkim, dlaczego Twój wybór powinien paść właśnie na to miejsce. Jeśli zatem jesteś zainteresowany tym tematem lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do dalszej lektury.

Zakres usług firmy Janczar.pl

Każdy właściciel samochodu, z pewnością wie, że auto wymaga wiele uwagi oraz dużo poświęconego czasu. Nie każdy jednak jest w stanie samodzielnie zająć się swoim samochodem. Wynika to przede wszystkim z braku umiejętności, czasu lub też profesjonalnych narzędzi. Nierzadko okazuje się również, że samodzielna próba naprawy lub też ulepszenia samochodu jest znacznie droższa oraz długotrwała niż oddanie auta w ręce profesjonalistów. Jeśli zatem należysz do osób, które w kwestiach motoryzacji wolą postawić na sprawdzonego fachowca, przedstawiamy Ci jedne z wielu usług wykonywanych w serwisie Janczar.pl.

Wymiana i serwis szyb samochodowych

Jak łatwo można się domyślić wymiana szyby w aucie to zadanie nie dla amatora. Choć tego typu usterki nie zdarzają się zbyt często, należy mieć na uwadze to, że pęknięta lub też nadpęknięta szyba samochodowa, stanowi bardzo duże zagrożenie na drodze. Między innymi właśnie dlatego należy jak najszybciej wymienić szybę. Szyby samochodowe cechują się jednak wyjątkową delikatnością oraz kruchością. Niepoprawne zamontowanie tego elementu może skutkować bardzo poważnymi konsekwencjami, których naprawa może okazać się bardzo kosztowne.

Przyciemnianie szyb

O przyciemnianiu szyb chodzi wiele mitów, które należy jak najszybciej obalić. Wiele fanów motoryzacji wychodzi z błędnego założenia, że przyciemnianie szyb jest nielegalne, a za jazdę autem, które posiada przyciemnione szyby można otrzymać mandat. Oczywiście w każdej plotce jest ziarno prawdy jednak, jeśli chodzi o przyciemnianie szyb, to bez żadnych konsekwencji usługę tą można wykonać na tylnych drzwiach. Jeśli natomiast chodzi o szyby w przednich drzwiach, to ich przyciemnienie może być jedynie nieznaczne. Jeśli policja uzna, że przez przednie szyby nie można zidentyfikować kierowcy, za przyciemnianie może zostać wystawiony mandat. Zasada ta ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa na drodze. Jeśli jednak chcesz ograniczyć ilość promieni słonecznych, które wpadają do Twojego samochodu, możesz umówić się na przyciemnianie szyb do firmy Janczar jeszcze dziś.

Montaż i serwis klimatyzacji

Choć wiele osób na codzień nie przykłada do tego zbyt dużej uwagi, należy jasno zaznaczyć, że o klimatyzację w samochodzie należy regularnie dbać. Serwis klimatyzacji samochodowej to jedna z najważniejszych rutynowych kontroli. Dlaczego? Otóż długotrwale nieczyszczona klimatyzacja może mieć bardzo poważne skutki. Do jednych z najczęściej występujących skutków nieserwisowania klimatyzacji należy między innymi brzydki zapach we wnętrzu auta (który wydostaje się z nawiewu), zaparowane szyby oraz przede wszystkim zagrzybienie auto klimy. Jeśli natomiast Twoje auto nie jest wyposażone w klimatyzację lub posiada tylko nawiew, wśród usług wykonywanych przez firmę Janczar.pl, znajduje się również montaż klimatyzacji.

Ogrzewanie postojowe

Ogrzewania postojowe jest to stosunkowo nowa opcja, która na skalę masową wykorzystywana jest głównie w samochodach ciężarowych. W dużym skrócie chodzi o to, by wykorzystać pracę agregatu grzewczego, który jest niezależny od silnika pojazdu. Dzięki temu wnętrze pojazdu może być chłodzone bądź też ogrzewane (w zależności od potrzeby), bez konieczności odpalania auta. To bardzo przydatna funkcja, jednak obecnie nie jest podstawowym wyposażeniem samochodów. Jeśli zatem chcesz zainwestować w ogrzewanie postojowe, firma Janczar może okazać się dobrym pomysłem.

Dlaczego Janczar w Olsztynie?

Firma Janczar.pl składa się z zespołu zaangażowanych pracowników, którzy kochają swoją pracę. To właśnie między innymi dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałym umiejętnościom, Janczar jest jednym z najlepszym serwisów, cieszących się ogromnym zaufaniem wśród klientów oraz bardzo dobrymi opiniami. Jeśli zatem mieszkasz w Okolicach Olsztyna, już dziś umów się na wizytę i przekonaj się na własnej skórze, na jak wysokim poziomie stoją ich usługi.

Zapraszamy Janczar, ul. Lubelska 35D Olsztyn, https://janczar.pl/, tel: 89 533 86 11

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: