STAP - doświadczenie połączone z pasją

  • 28.04.2021, 13:00
STAP - doświadczenie połączone z pasją
Klimatyzacja w samochodzie to obecnie jeden z najważniejszych elementów wyposażenia. Wiele osób nie potrafi sobie wyobrazić konieczności korzystania z auta, które nie posiada klimatyzacji. Niestety, jak łatwo można się domyślić, posiadanie klimatyzacji w samochodzie wiąże się również z koniecznością ciągłego dbania o jej stan. Aby urządzenie działało prawidłowo należy je regularnie serwisować. Nie wiesz, gdzie to zrobić? Z pomocą przychodzi firma STAP! 

 

Zakres usług

Jak łatwo można się domyślić, w serwisie STAP możesz oczekiwać najwyższej jakości. Firma ta jest bowiem nie tylko w pełni profesjonalnym serwisem klimatyzacji, ale również salonem, w którym pracują doskonałe wykwalifikowane osoby, który znają się na swoim fachu. STAP to przede wszystkim ludzie i to właśnie na nich zwraca się największą uwagę. Profesjonalny serwis oraz podejście do klienta to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Oddając swój samochód w ręce zespołu STAP możesz mieć pewność co do tego, że wszystko w Twoim aucie będzie wykonane zgodnie z Twoimi poleceniami. Wśród usług oferowanych przez firmę STAP znajdują się między innymi: 

Montaż i serwis klimatyzacji 

Tak jak wspomnieliśmy, klimatyzacja jest obecnie bardzo ważnym urządzeniem. Choć jest ona standardowym wyposażeniem niemal każdego nowego samochodu, w starszych modelach popularne było stosowanie tak zwanego nawiewu. Jeśli zatem oczekujesz czegoś więcej i chcesz zainwestować w pełnowymiarową klimatyzację do swojego samochodu, nie czekaj ani chwili dłużej i już dziś zgłoś się do STAP-u by umówić się na wizytę i ustalić szczegóły dotyczące montażu klimatyzacji. Jeśli jednak jesteś posiadaczem auta wyposażonego w klimatyzację, pamiętaj o tym, by regularnie ją odgrzybiać oraz dbać o jej ogólny stan. Wszystkie te czynności to tak zwany serwis klimatyzacji, który również możesz wykonać w firmie STAP. 

Chłodnictwo

Chłodnictwo, z roku na rok rozwija się z coraz większą prędkością. Każdy kto pracuje w branży transportowej z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w trakcie niektórych dostaw, niemal konieczne jest posiadanie odpowiedniego wyposażenia w samochodzie, dzięki któremu będziesz w stanie dowieść towar, który potrzebuje niskich temperatur. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie zamontowanie agregatu chłodniczego.

Wentylacja

Choć wiele osób nie zwraca zbyt dużej uwagi na wentylację w swoim aucie, warto jest jasno zaznaczyć, że zaniedbanie tego elementu może mieć bardzo poważne skutki w przyszłości. Jednym z najczęstszych objawów niesprawnej klimatyzacji są oczywiście zaparowane szyby. Gdy zauważysz w swoim samochodzie ten pierwszy znak, powinieneś jak najszybciej udać się na kontrolę. Dlaczego? Otóż w późniejszym etapie, para na szybach może przerodzić się w wilgoć, a ta z kolei w pleśń. Jak możesz się domyślić odgrzybianie wnętrza auta, będzie zabiegiem zdecydowanie bardziej skomplikowanym oraz przede wszystkim kosztownym. Jeśli zatem wolisz tego uniknąć, staraj się na bieżąco sprawdzać stan swojej wentylacji w samochodzie. 

Pompy ciepła

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, czym tak naprawdę jest pompa ciepła. Otóż jest to urządzenie, które dotyczy przeważnie samochodowe elektrycznych. Samochody elektryczne są bowiem nieco inaczej skonstruowane niż ich spalinowe odpowiedniki. Pompa ciepła pełni zatem rolę klimatyzacji. Jest to oczywiście bardzo duży skrót myślowy oraz uproszczenie, jednak jej działanie można określić jako ogrzewanie lub też wdmuchiwanie zimnego powietrza do wnętrza auta. Jest to bardzo ciekawy dodatek, który w dużym stopniu ułatwia podróże oraz poprawia komfort używania auta. Jeśli zatem masz w planach zamontowanie w swoim samochodzie elektrycznym pompy ciepła, musisz wiedzieć, że zrobisz to w firmie STAP.

Dlaczego STAP w Olsztynie? 

Jeśli po przeczytaniu tego artykułu zastanawiasz się nad tym dlaczego Twój wybór powinien paść wlaśnie na firmę STAP, już spieszymy z odpowiedzią. Otoż tak jak wspomnieliśmy, STAP składa się z doskonale wykwalifikowanego zespołu pracowników, którzy odpowiadają za jakość, a także szybkość usług. Mechanicy oraz specjaliści pracujący w STAP-ie codziennie przykładają największych starań do tego, by każde zlecenie było jak najbardziej dopracowane. Ponieważ zarząd firmy wie jak ważną rolę w dzisiejszych czasach pełni szybkość wykonania danego zlecenia, wszystkie samochody starają się oddać do użytku możliwie jak najwcześniej. Między innymi właśnie dlatego warto jest zaufać firmie stap-hvacr.pl

 

--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: