Są chętni na wykonanie dokumentacji projektowej dla północnej obwodnicy Olsztyna i Dywit

  • 14.01.2021, 23:36
  • mgres
Są chętni na wykonanie dokumentacji projektowej dla północnej obwodnicy Olsztyna i Dywit
Osiem firm złożyło oferty na wykonanie tego zlecenia drogowców.

Poznaliśmy oferty w ponownym przetargu na wykonanie Studium korytarzowego  do decyzji środowiskowej dla północnej obwodnicy Olsztyna i obwodnicy Dywit w ciągu drogi krajowej nr 51. 

Studium korytarzowe obejmie analizy obejścia Olsztyna zarówno po stronie zachodniej jak i wschodniej. Dokonane zostaną analizy co najmniej trzech wariantów układu drogowego składającego się z obwodnicy Olsztyna, obwodnicy Dywit i odcinka od granicy administracyjnej Olsztyna do skrzyżowania z ul. Sybiraków w Olsztynie.

Zainteresowanych wykonaniem zadania jest osiem podmiotów. Najniższą cenę 3 495 217,20 zł zaoferowała firma Wrocławskie Biuro Projektów Drosystem, najwyższą 6 992 550,00 zł, konsorcjum firm TPF z Warszawy i TPF Getinsa Euroestudios z Madrytu. Budżet jaki przeznaczyliśmy na wykonanie zadania to 5 576 415,67 zł.

Oprócz ceny, weryfikacji podlegać będą kwalifikacje oraz doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia. 

 

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe