Nowy dyrektor Szpitala Miejskiego w Olsztynie

  • 22.02.2021, 19:51
  • mgres
Nowy dyrektor Szpitala Miejskiego w Olsztynie
Komisja konkursowa jednogłośnie zdecydowała, że nowym dyrektorem Miejskiego Szpitala Zespolonego zostanie Marian Stempniak.

Do konkursu stanęło trzech kandydatów. Najlepszym okazał się Marian Stempniak, który ma wieloletnie doświadczenie na stanowiskach dyrektorskich w różnych placówkach medycznych. Olsztynianie mogą go znać z czasów, gdy kierował Polikliniką.

Komisja jednogłośnie zdecydowała, że kandydat ma odpowiednią wiedzę, doświadczenia i umiejętność spojrzenia na sprawy szpitala z dystansem osoby z zewnątrz, co w przyszłości może pozytywnie przełożyć się na funkcjonowanie tej placówki.

Nowy dyrektor rozpocznie pracę na początku marca. Poprzedni dyrektor został odwołany na początku grudnia 2020r. Andrzej Bujnowski pełnił funkcję dyrektora Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie od 7 września.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe