Konkurs na dyrektora Teatru Lalek

  • 01.03.2021, 21:26
  • mgres
Konkurs na dyrektora Teatru Lalek
Potencjalny kandydat na to stanowisko musi mieć minimum 5-letnie doświadczenie w instytucjach kultury lub instytucjach artystycznych, umiejętności zarządzania zespołem i wykazać się znajomością przepisów. To tylko część wymogów na stanowisko dyrektora Olsztyńskiego Teatru Lalek.

Obecnie funkcję dyrektora OTL sprawuje Andrzej Bartnikowski, którego kadencja kończy się wraz z końcem tegorocznego sezonu artystycznego. To oznacza, że nowy dyrektor mógłby objąć funkcję na początku września.

- Kandydat musi przedstawić autorską koncepcja funkcjonowania Olsztyńskiego Teatru Lalek - mówi Gabriela Konarzewska, dyrektorka Wydziału Kultury i Ochrony Zabytków w olsztyńskim magistracie - koncepcja m obejmować wszystkie zakresy działalności teatru - plany programowe, organizacyjne, oraz finansowe. Musi ona uwzględniać możliwości finansowe instytucji i środki zewnętrzne. I zmieścić się na maksymalnie 10 stronach formatu A4.

Dokumenty można składać do końca marca. Nowy dyrektor obejmie stanowisko na 3 sezony artystyczne.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe