Nie korzystali z maseczki – okazali się poszukiwani

  • 26.03.2021, 14:45
  • mgres
Nie korzystali z maseczki – okazali się poszukiwani
Podczas służby w ręce policjantów trafiło dwóch mężczyzn, którzy w policyjnych systemach figurowali jako osoby poszukiwane. Jeden z mężczyzn najbliższe dwa lata spędzi za kratami.

W trakcie patrolowania ul. Pułaskiego w Olsztynie policjanci podjęli interwencję w stosunku do dwóch mężczyzn w wieku 24 i 33 lat, którzy nie korzystali z maseczek. Po sprawdzeniu mężczyzn w policyjnych systemach okazało się, że 33-latek jest osoba poszukiwaną przez Prokuraturę Rejonową Olsztyn-Południe do ustalenia miejsca pobytu w związku z przestępstwem przywłaszczenia mienia.

Również wczoraj, tym razem po godzinie 15:00 policjanci podjęli czynności w stosunku do kolejnego mężczyzny, który nie stosował się do obowiązku zasłaniania ust i nosa podczas przemieszczenia się w przestrzeni publicznej. Do ujawnienia wykroczenia doszło w Olsztynie na ul. Orkana. Policjanci wylegitymowali 29-latka, który po sprawdzeniu w systemach informatycznych okazał się być osobą poszukiwaną. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości zaledwie kilka dni, bo od 19 marca 2021 roku. 29-latek był poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności w związku z dokonaniem przez niego przestępstwa rozboju.

Policjanci po raz kolejny przypominają, że w stosunku do osób lekceważących zdrowie własne i innych będą wyciągane surowe konsekwencje.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe