Nie żyje posłanka Anna Wasilewska

  • 07.04.2021, 09:19
  • mgres
Nie żyje posłanka Anna Wasilewska Anna Wasilewska
Była zastępczyni prezydenta Olsztyna, posłanka Platformy Obywatelskiej Anna Wasilewska nie żyje. Miała 63 lata.

Anna Wasilewska pochodziła z Ostrowca Świętokrzyskiego. Jednak to z Olsztynem związała się na stałe. Ukończyła technologię żywności w Akademii Rolniczo-Technicznej, później pracowała w stolicy Warmii i Mazur i prowadziła działalność społeczną.

W 2007 roku została zastępczynią prezydenta Olsztyna, a od 2008 była pełnomocniczką pełniącego funkcję prezydenta Olsztyna. W latach 2010-2015 zasiadała w zarządzie województwa warmińsko-mazurskiego. Była posłanką na Sejm VIII i IX kadencji.

Olsztynianie wspominają Annę Wasilewską w mediach społecznościowych.

*** Prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz
Są wiadomości, na które jesteśmy kompletnie nieprzygotowani. Nagłe, tragiczne, niezrozumiałe. Taka porażająca wiadomość dotarła do mnie dzisiaj - zmarła Anna Wasilewska, posłanka na Sejm RP, była wiceprezydent Olsztyna. Życzliwa, zaangażowana, skromna i wyważona w poglądach, po prostu – dobry człowiek! Aniu, spoczywaj w pokoju!

*** Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Gustaw Marek Brzezin
Szok, niedowierzanie, wielki smutek... Podczas naszej wspólnej pracy w zarządzie województwa, Pani Poseł Anna Wasilewska dała się poznać jako osoba wyjątkowo życzliwa, otwarta i będąca blisko ludzi. Taka pozostała do końca. Spoczywaj w pokoju...

*** Poseł na Sejm RP, Paweł Papke
Świat stracił kolejną wspaniałą osobę. Aniu - jest mi tak niezmiernie przykro... Wiem, ile miałaś marzeń do spełnienia, ile projektów do zrealizowania, ile serca do oddania - dla ludzi... Spójrz na nas przyjaznym okiem z góry, uśmiechnij się tak, jak zawsze... Nigdy Cię nie zapomnę. Rodzinie i najbliższym składam wyrazy współczucia.

*** Poseł na Sejm RP, Iwona Arent
Zmarła Ania Wasilewska - Poseł na Sejm RP z PO - ciepła, życzliwa i mądra osoba. Miała wielkie serce dla ludzi a szczególnie dzieci niepełnosprawnych. Rodzinie i bliskim składam szczere kondolencje. Niech Dobry Bóg przygarnie Cię Aniu do serca.

*** Wojciech Fijałkowski, Automobilklub Warmiński
Nie mogę uwierzyć w to, co się stało... Pani Poseł Anna była zawsze blisko ludzi sportu... Wspaniała kobieta, otwarta i życzliwa. Dobra, radosna, uśmiechnięta i taką Anie zapamiętam. Członek Honorowy Automobilklubu Warmińskiego. Wielki smutek. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym.

*** Indykpol AZS Olsztyn
Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu Anny Wasilewskiej - członkini rady nadzorczej naszego Klubu, wielkiego przyjaciela sportu. Cześć Jej Pamięci!

*** Warmia Energa Olsztyn
Wielki smutek w naszych sercach. Odeszła za szybko... Pani Anno, proszę z taką samą pasją wspierać sport i samych sportowców w niebie. Łączymy się w smutku i składamy kondolencje dla rodziny.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe