Padało, więc poszedł za potrzebą do sklepu

  • 21.04.2021, 13:26
  • mgres
Padało, więc poszedł za potrzebą do sklepu
Olsztyńscy policjanci interweniowali w stosunku do 74-letniego mężczyzny, który będąc pijany postanowił wejść na teren jednego ze sklepów spożywczych przy ul. Sielskiej w Olsztynie po to, aby załatwić swoją potrzebę fizjologiczną.

Oficer dyżurny przyjął zgłoszenie dotyczące awanturującego się klienta sklepu spożywczego. Mężczyzna wszedł na teren obiektu handlowego bez maseczki ochronnej. Senior nie reagował na prośby pracownika ochrony związane z obowiązkiem zakrywania ust i nosa. 74-latek – bo tyle miał lat nasz „bohater” za nic miał najwyraźniej nie tylko obowiązujące obostrzenia ale także powszechnie znane zwyczaje i obyczaje. Będąc w sklepie, mężczyzna postanowił na miejscu załatwić swoją potrzebę fizjologiczną oddając do foliowego woreczka mocz.

Swoje bezmyślne zachowanie senior tłumaczył złymi warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz gdzie padał deszcz.

Interweniujący policjanci nie byli wyrozumiali na zachowanie starszego pana i sporządzili z interwencji dokumentację, która zostanie przesłana do sądu. 74-latek będzie tłumaczyć się z nieprzestrzegania obowiązku zakrywania ust i nosa, spożywania alkoholu w miejscu publicznym czy załatwienia potrzeby fizjologicznej w miejscu do tego nie przeznaczonym.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe