Olsztyn Green Festival 2021

  • 13.08.2021, 12:50
  • mgres
Olsztyn Green Festival 2021
Ta impreza od lat ściąga do Olsztyna wielbicieli dobrej muzyki i niezwykłego klimatu. Już jutro (piątek, 13 sierpnia) początek Olsztyn Green Festival 2021.

Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni, Organek, Muniek i Przyjaciele - to tylko kilka z wielu gwiazd, jakie zaprezentują się na dwóch scenach nad jez. Ukiel. Przed nami niezwykłe trzy dni w niesamowitym otoczeniu.

W ciągu dnia na terenie imprezy będzie można spotkać artystów, którzy wieczorami zaproszą do wspólnej zabawy. Nie zabraknie jedzenia serwowanego z foodtrucków. Tradycyjnie już poruszana będzie tematyka związana z ekologią, będą zajęcia sportowe, zabawy dla dzieci.

Ze względu na sytuację pandemiczną i obowiązujące przepisy sanitarne, na teren festiwalu zostaną wpuszczone tylko osoby zaszczepione. Dlatego warto pamiętać o zabraniu ze sobą aktualnego certyfikatu. Można go pobrać z wykorzystaniem aplikacji mObywatel lub z Internetowego Konta Pacjenta.

Na pętli autobusowej przy ulicy Kapitańskiej w pobliżu CRS Ukiel ruszył już punkt wymiany biletów na festiwalowe opaski. Jest czynny codziennie między 10:00 a 20:00.

Wydarzenia związane z Olsztyn Green Festiwal w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel będą zaczynać się o 15:00. Impreza będzie się kończyć około pół godziny po północy. Zarząd Dróg Zieleni i Transportu uruchomi dodatkowe połączenia, którymi będzie można dojachać i wrócić z imprezy.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe