Tragiczny finał poszukiwań 24-latka

  • 13.09.2021, 12:44
  • mgres
Tragiczny finał poszukiwań 24-latka
Olsztyńska policja prowadziła poszukiwania za zaginionym 24-letnim mieszkańcem Zduńskiej Woli, który 9.09.2021 r. przyjechał do Olsztyna do znajomych, wyszedł z domu i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

W piątek rano (10.09.2021 r.) oficer dyżurny KMP w Olsztynie przyjął zawiadomienie o zaginięciu 24-letniego mieszkańca Zduńskiej Woli, który dzień wcześniej przyjechał do Olsztyna. Młody mężczyzna zatrzymał się u znajomych, po czym nie informując nikogo, opuścił miejsce przebywania i oddalił się w nieznanym kierunku.

Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób natychmiast przystąpili do akcji poszukiwawczej za zaginionym mężczyzną. Po wstępnych ustaleniach, policjanci koordynujący akcję poszukiwawczą swoje działania skupili na terenie leśnym w pobliżu ulicy Witosa w Olsztynie. Do działań zadysponowano kilkudziesięciu żołnierzy 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej, policjanci z Oddziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, kilkudziesięciu strażaków ochotników z Bartąga i Klebarka Wielkiego, funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz Jednostka Ratownicza-Gaśnicza nr 1 w Olsztynie. Poszukiwacze wyposażeni w specjalistyczny sprzęt taki jak: quady czy drony dokonali sprawdzenia terenu leśnego od ul. Witosa w kierunku m. Bartąg. Po kilku godzinach od rozpoczęcia akcji poszukiwawczej funkcjonariusze zlokalizowali miejsce, w którym znaleziono ciało zaginionego mężczyzny.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe