Organizacja ruchu: zamknięcie wlotu w ul. Barcza

  • 16.11.2021, 09:48 (aktualizacja 16.11.2021, 09:50)
  • mgres
Organizacja ruchu: zamknięcie wlotu w ul. Barcza
Trwają prace związane z budową nowej, tramwajowej infrastruktury. Zmiany na skrzyżowaniu ulic Krasickiego i Barcza zostaną wprowadzone 16 listopada (wtorek).

Nowe rozwiązania będą polegać na zamknięciu wlotu w ul. Barcza na okres około miesiąca. Do budynków położonych na ul. Barcza będzie można dojechać wyłącznie od ul. Wańkowicza.

Ruch pieszych wzdłuż ul. Krasickiego na odcinku od Wańkowicza do Barcza będzie odbywać się po stronie przyległego osiedla jak dotychczas. Przystanek autobusowy "Wańkowicza" zostanie przywrócony do swojej pierwotnej lokalizacji. Ponadto zostanie utrzymany ciąg pieszy wzdłuż ul. Krasickiego od Barcza w kierunku V Liceum Ogólnokształcącego.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe