Organizacje ruchu: zmiany wzdłuż Synów Pułku, Wyszyńskiego i Piłsudskiego

  • 21.06.2022, 14:18 (aktualizacja 21.06.2022, 14:44)
  • mgres
Organizacje ruchu: zmiany wzdłuż Synów Pułku, Wyszyńskiego i Piłsudskiego
Trwa budowa nowego fragmentu tramwajowej infrastruktury. Wykonawca zapowiada na najbliższe dni wprowadzenie istotnych zmian w organizacji ruchu.

 w środę wieczorem (22 czerwca) nowe rozwiązania zaczną obowiązywać w rejonie skrzyżowania Wyszyńskiego, Synów Pułku, Pstrowskiego. Natomiast od piątku (24 czerwca) w ciągu ulic Wyszyńskiego i Piłsudskiego.

*** zmiany w rejonie skrzyżowania ulic Pstrowskiego, Synów Pułku i Wyszyńskiego
Wykonawca planuje prowadzić zmiany od 22:00 w środę (22 czerwca).

Na skrzyżowaniu nastąpi zmiana geometrii tymczasowego ronda. Przejścia dla pieszych zostaną przeniesione w nowe lokalizacje. Obecnie funkcjonujące przystanki zostaną przeniesione w pas rozdziału w sąsiedztwo funkcjonujących jezdni. Na ul. Synów Pułku ruch pieszych będzie obywać się po stronie os. Mazurskiego.

*** zmiany w rejonie skrzyżowania ulic Leonharda, Piłsudskiego i Wyszyńskiego oraz Augustowskiej i Żołnierskiej z Wyszyńskiego
Wykonawca planuje prowadzić zmiany od 22:00 w piątek (24 czerwca).

Dotychczasowe rondo na skrzyżowaniu ulic Leonharda, Piłsudskiego i Wyszyńskiego zmieni geometrię. Zamknięta zostanie al. Piłsudskiego w kierunku ul. Dworcowej. Na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego, Augustowskiej i Żołnierskiej zostanie otwarta ul. Żołnierska z możliwością przejazdu do ulic Parkingowej i Dworcowej. Nie przewiduję się istotnych zmian w lokalizacji przystanków komunikacji miejskiej oraz ciągów pieszych.

*** zmiany na al. Piłsudskiego od ul. Dworcowej do ul. Leonharda
Wykonawca planuje prowadzić zmiany od 22:00 w piątek (24 czerwca).

Odcinek al. Piłsudskiego pomiędzy ul. Dworcową a skrzyżowaniem ulic Leonharda i Wyszyńskiego, będzie ulicą jednokierunkową, z przejazdem od ul. Dworcowej do ul. Parkingowej w kierunku ul. Żołnierskiej, przeznaczonym dla ruchu lokalnego z dojazdem do posesji. Na tym odcinku nie będzie kursować komunikacja miejska. Ciągi piesze nie zmienią swojej lokalizacji.

mgres

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe