Działka pod inwestycję na sprzedaż

  • 21.07.2022, 19:49
  • Źródło: https://olsztyn.eu
Działka pod inwestycję na sprzedaż
Dobre położenie i sprawny dojazd z obwodnicy - to jedne z atutów tej nieruchomości. Wkrótce na sprzedaż zostanie wystawiona działka przy dawnym torze motocrossowym.

Inwestorzy są w Olsztynie stale poszukiwani. Jest szansa, by na jednej z działek w dzielnicy przemysłowej stolicy Warmii i Mazur powstało kolejne przedsiębiorstwo. To nieruchomość położona przy ul. Bublewicza, w pobliżu obwodnicy, niedaleko Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych oraz powstającej Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów.

- Zapraszamy do licytacji, bo jest to jedna z najatrakcyjniejszych działek inwestycyjnych na terenie Olsztyna - mówi zastępca prezydenta Olsztyna, Halina Zaborowska-Boruch.

Działka o powierzchni 1837 m2 została przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. W tym miejscu możliwa jest przede wszystkim działalność usługowa lub handel.

Cena wywoławcza działki została ustalona na 550 tys. złotych. Przetarg jest planowany na listopad.

Źródło: https://olsztyn.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe