Zamknięcie wjazdu w Augustowską

  • 27.07.2022, 19:56
  • Źródło: https://olsztyn.eu
Zamknięcie wjazdu w Augustowską
W związku z rozbudową linii tramwajowych od najbliższego piątku (29.07.) czeka nas czasowa zmiana w organizacji ruchu na olsztyńskich ulicach.

Od godziny 11-tej, w piątek 29 lipca, wykonawca inwestycji przystąpi do wprowadzania istotnej zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic: Wyszyńskiego, Augustowskiej i Żołnierskiej. Tym samym wlot w ul. Augustowską zostanie zamknięty. Dojazd do ul. Augustowskiej pozostanie od Al. Piłsudskiego i ul. Pstrowskiego. Lokalizacja przystanków komunikacji miejskiej oraz ciągów pieszych nie będzie zmieniona.
Zamknięcie potrwa około tygodnia. Wszystkich uczestników ruchu prosimy o szczególną uwagę i przepraszamy za utrudnienia.

Tu można zobaczyć mapę w wersji PDF

Źródło: https://olsztyn.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe