Kolejna muza w parku

  • 29.07.2022, 20:33
  • Źródło: https://olsztyn.eu
Kolejna muza w parku
Poznaliśmy już Gratkę, Pasję i Realię. Przed nami kolejne spotkanie z niezwykłą, oryginalna Muzą, która narodziła się w zakamarkach Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Park Muz Współczesnych nawiązuje do idei greckich bogiń sztuki. Olsztyńska propozycja jest jednak  alternatywnym zbiorem Muz, które odzwierciedlają najważniejsze spośród zjawisk i przejawów kultury i sztuki XXI wieku.

- Serdecznie zapraszamy na cykl plenerowych spotkań, które odbywają się w Parku Centralnym w pobliżu Zajezdni Trolejbusowej, w lipcowe i sierpniowe niedziele - mówi Agnieszka Prusik z MOK-u w Olsztynie.

Najbliższa odsłona - 31 lipca - będzie poświęcona Arterii, czyli Muzie Sztuki Ulicznej. Oto program wydarzenia:
12:30 Akcja "Mural!" z Bartoszem Zawistowiczem,
13:00 Kower Story - warsztat tworzenia okładek płyt dla muzyków-amatorów i nie tylko (prowadzący: Paweł Nałysnik - Do It To Yourself; zapisy: [email protected]),
14:00 Ruch Uliczny - familijny warsztat taneczny street dance,
14:00-16:00 Zrób to sam: Twórcza Ingerencja - kreatywne warsztaty plastyczne,
15:30 Dziki Styl - familijny warsztat taneczny hip-hop,
17:00 Rap w plenerze  - koncert zespołu Rapu Fanatycy.

Projekt "Park Muz Współczesnych. Plenerowe spotkania z kulturą i sztuką" dostał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zajął bardzo wysokie, 24. miejscu w konkursie, do którego był zgłoszony.

[Facebook wydarzenia]

Źródło: https://olsztyn.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe